اموزش نکته های افزایش سئو سایت در سال 2016

نکته های افزایش سئو سایت در سال 2016

google-seo-tips

از خدمات سئو بازگو کنم همه ما می دانیم که در سال جدید مجموعه ای کاملا جدید از تغییرات در راه کسب و کار بازار محصولات و خدمات خود، وجود دارد بازاریابان سعی کنید به بهبود رتبه بندی خود با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در این سال به بهبود رتبه خود بیاندیشید در سال 2015 نیز، بازاریابان متوجه ارزش SEO، مطالب خود را برای نیازهای مشتریان هماهنگ کرده و بهینه سازی تلفن همراه برای نتایج در این سال بهتر بوه است. پس از همه، 50 درصد از تمام جستجوهای تلفن همراه به امید پیدا کردن نتایج محلی انجام شده است. خود شروع به نام بردن این نکته ها میکنیم..

1-نقش شبکه های اجتماعی در این سال برجسته میشود:

امروزه با افزایش بیشتر از شبکه های اجتماعی برای تعامل اطلاعات شبکه های اجتماعی نقش مناسبی در موتورهای جستجو پیدا کرده اند گاهی شده شما کلماتی را جستجو کرده اید که نتایج ان صفحات شبکه های اجتماعی مثل لینکد بوده پس شبکه های اجتماعی در سال 2016 میتوانند برجسته تر شوند. ما پیش بینی است که محتوای رسانه های اجتماعی بیشتر خواهد شد در گوگل و سایر موتورهای جستجو محبوب مانند بینگ و یاهو نمایه میشود این به نوبه خود مرز بین ‘وب’ و ‘رسانه های اجتماعی “از نظر استراتژی SEO. بنابراین، آماده می شویم برای پیدا کردن، جمع آوری و استفاده از محتوای اجتماعی با ارزش خود برای بهینه سازی صفحه خود برای بهتر دیده شدن.برای شبکه های اجتماعی برند سازی میتواند نقش بسزایی را ایفا کند سایت های معتبر بیان می کنند که لینک به محتوا در لینکداین، Google+، و دیگر شبکه های اجتماعی کمک میکنند به خزنده موتور جستجو برای درک اینکه چه وب سایت معتبر هستند .به بخش سئو سایت برای مقالات بیشتر مراجعه کنید.

2-اموزش های تصویری را جدی بگیرید:

همه ما می دانیم که فیلم یک راه عالی برای نگه داشتن مخاطبان است. اما آیا می دانید که با استفاده از فیلم ها به اندازه کافی، شما می توانید رتبه بندی از صفحه خود را در نتایج جستجو را بهبود بخشید حدود 62 درصد از جستجوی گوگل دارای مطالب با اموزش های و کلیپ های تصویری هستند شامل میشود جیدا گوگل به نتایج مخلوط یعنی فیلم و عکس و … اهمیت بیشتری میدهد پس چرا این فرصت که در صفحه اول نتایج جستجو با ویدئو قرار میگیرید را از دست میدهید پیش بینی ها در سال 2016 بازاریابی محتوا رو به افزایش استفاده از کلیپ های اموزشی میرود مهم این است که گوگل قادر به پیدا کردن محتوای ویدیو، موفقیت شاخص آن و نمایش محتوای ویدئو خود را هنگامی که کلمات کلیدی خاص به عنوان عبارات جستجو در ان قرار میگیرد را داشته باشد.

3-بهینه سازی سایت برای نسخه موبایل :

آیا وب سایت کسب و کار خود را با قالب های که نسخه موبایل را پشتیبانی میکنند “سئو سایت “کرده اید. هنوز فکر میکنید مخاطبان فقط از کامپیوتراز اینترنت استفاده میکنند.مردم با استفاده از همه نوع از دستگاه مانند گوشی های هوشمند، لپ تاپ، ساعت تلفن استفاده میکنند. بهینه سازی تلفن همراه معمول خواهد شد، به جای استثنا. بنابراین، آن زمان عقیده شما به مفهوم و ایجاد استراتژی جستجوگرها برای جستجوی تلفن همراه تغییر خواهد کرد استفاده از تلفن همراه برای جستجو یا وب گردی افزایش 43% داشته که میتواند سهم عزیزمی را ایفا کند به خاطر همین است که گوگل سالانه پول زیادی را به شرکت apple میدهد که گوگل در موبایل انها در اولین اتصال وجود داشته باشد اگر شما هنوز قانع نشدید به موارد زیر دقت کنید:
1- برای خرید از فروشگاها از 5 نفر 4 نفر با گوشی هستند مثلا شارژ
2- بیش از 1.2 میلیارد نفر دسترسی به وب از دستگاه های تلفن همراه خود
3- ترافیک جهانی تلفن همراه در حال حاضر برای 15 درصد از تمام ترافیک اینترنت اختصاص داده است
4- 95درصد از کاربران گوشی های هوشمند برای اطلاعات محلی را جستجو کرده اند
بنابراین، مطمئن شوید که بهینه سازی تلفن همراه جایگاه برجسته ای می یابد اطمینان حاصل کنید که همه چیز را در سایت خود، از رنگ به فونت ها و از محتوا به طراحی آرم ، برای تلفن همراه بهینه شده است.

4-جستجو صوتی رواج میگیرد از پادکست استفاده کنید:

این روزها افرادی که کتاب های صوتی,اموزش های صوتیو.. استفاده میکنند خیلی زیاد شده است چرا؟ ببینید هم برای نویسنده راحت تر است که یک ساعت تایپ نکند و مطالب خود را به صورت صوتی ضبط کند هم برای خواننده راحت تر است مثلا مقاله های روانشناسی را نخواند و بخواهد گوش بدهد پس این اتفاق دو طرفه است و شما شاهد ان روزی میشود که بیشتر مطالب به صورت صوتی قرار داده میشود.برای نوجوانان، انجام یک جستجوی صوتی در هنگام تماشای تلویزیون (59٪) و در حالی که با دوستان (57٪) بالاترین موارد استفاده بوده است در حالی که برای بزرگسالان، جستجوی صوتی انجام داده است در حالی که تماشای تلویزیون (36٪) و پس از زمانی که با دوستان (24٪) و در حالی که پخت و پز (23٪).

5-محتوا همچنان مهم تر میشود:

ویکی پدیا، مطالب محلی,نقشه ها، رسانه های اجتماعی، اخبار برای ایجاد 85 درصد از نتایج جستجوی گوگل . این آمار نشان می دهد که در حال حاضر مردم برای منابع که تمام اطلاعات مربوط به یک موضوع خاص و یا موضوع است بیشتر از محتوا استفاده میکنند.مثلا یک داستان یا یک رمان میتواند 1 میلیون لایک داشته باشد این نشان میدهد محتوا روز به روز باید انسان محور تر کامل تر تخصصی تر شود از نکته های افزایش سئو در سال 2016 است.همچنین محتوا قوی باعث ایندکس سریع مطالب میشود.

6-علاقه به نرم افزار های موبایل افزایش پیدا میکند:

برنامه های تلفن همراه برای حساب 52٪ از تمام زمان صرف در رسانه های دیجیتال آنلاین. گزارش دیگری موجود در اینترنت نشان می دهد که کاربران صرف 89٪ زمان استفاده از برنامه های موبایل. این دلیلی برای کسب و کار بیشتر و بیشتر برنامه ریزی برای کشف استفاده از برنامه های تلفن همراه است. همانطور که در بالا مورد بحث قرار گرفته، استفاده از تلفن همراه برای جستجو در وب در حال افزایش تمام وقت است و برنامه فقط کار را آسانتر می کند. فقط چند سال دیگر برنامه های تلفن همراه مطمئنا به فتح و غلبه دسکتاپ به وب سایت تلفن همراه می باشد.85 درصد از مردم ترجیح می دهند برنامه های بومی همراه به وب سایت را استفاده کنند. از ویژگی های نام تجاری خود را برجسته کنید در نام برنامه و مطمئن شوید که شما لینک مناسب برای برنامه های کاربردی خود ایجاد کرده اید برای رتبه بندی بهتر جستجو. علامت های تجاری که برجسته شده اند در نرم افزار تلفن همراه در نتایج جستجو آلی گوگل وجود دارند.

7-سئو محلی:

ثبت لیست سایت خود میتواند در صفحات محلی تعامل مصرف کننده با کسب و کار شما و رتبه بندی خود را افزایش دهید سئو محلی روز به روز جایگاه بهتری پیدا میکند SEO محلی شهرت قابل توجهی را مجبور کسب و کار و بازاریابان به تمرکز بر روی یک خط مماس محلی به دست آورده است. بنابراین، اطمینان از داشتن کلمات کلیدی خاص محل و فرد بر اساس محتوای محل مخاطبان هدف خود را مشخص کند قبل از سال 2016. بررسی برخی آمار به مزایای رتبه بندی در نتایج جستجوی محلی.
جستجوهای محلی منجر شده 50٪ از بازدید کنندگان تلفن همراه برای بازدید از فروشگاه ها در یک روز است.
بیش از 60٪ مصرف کنندگان استفاده کرده اند اطلاعات محلی در تبلیغات
جستجوهای تلفن همراه هستند به امید پیدا کردن نتایج محلی انجام شده است.
برای نتیجه گیری، شما باید گسترش حضور خود را در رسانه های اجتماعی، ایجاد فیلم از کسب و کار در محتوای خود به طوری که شما صفحه اول رتبه بندی در گوگل دریافت کنید پیش بروید.یک رتبه خوب در نهایت به شما کمک میکند نفوذ قوی ایجاد و تقویت نام تجاری خود را در میان مخاطبان.بنابراین، از دست ندهید اخرین بروزرسانی های گوگل را که میتواند روند قابل توجه برای شما داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *