شماره تماس : 09120513201
سئو

بهترین روش لینک بیلدینگ و خرید بک لینک برای سئو

0

بهترین روش لینک بیلدینگ و خرید بک لینک برای سئو

backlinks

ممکن است شما هم با این نظر که خرید بک لینک بهترین روش برای افزایش بازدید سایت و ارتقاء در گوگل است موافق باشید؟ البته در خصوص تاثیر بک لینک بر سئو نظرات متفاوتی وجود دارد اما مشخصاً برای کسب و کاری که محدودیت زمانی خاصی دارد صبر کردن برای لینک بیلدینگ طبیعی بسیار هزینه بر خواهد بود و چاره ای جز استفاده از روشهای مختلف خرید بک لینک برای تسریع فرآیند لینک سازی وجود ندارد. در این صورت سوالی که پیش می آید این است: بهترین روش خرید بک لینک چیست؟ در ادامه چند مورد از روشهای اصولی خرید بک لینک را بررسی میکنیم.

خرید بک لینک با رپورتاژ آگهی

رپورتاژ یکی از بهترین روشهای لینک بیلدینگ است که علاوه بر ارسال لینک های با کیفیت به وبسایت شما میتواند به صورت مستقیم برای شما مشتری جدید جذب کند.

بک لینک در شبکه های اجتماعی

یکی از بهترین روشهای لینک بیلدینگ استفاده از شبکه های اجتماعی است، شبکه هایی مانند گوگل پلاس، فیس بوک، لینک دین و توییتر به راحتی بخش بزرگی از برنامه لینک سازی شما را تامین خواهند کرد. پس سوشیال مارکتینگ را به صورت جدی در برنامه خود قرار دهید.

بک لینک دائمی در سایت های معتبر

برای اینکه نتیجه و تاثیر بک لینک را ببینید شما نیاز به گذر زمان دارید، معمولاً بین یک تا چند ماه! اما بهترین بازدهی بک لینک وقتی حاصل می شود که لینک دریافت شده هیچوقت از دست نرود. بک لینک دائمی میتواند یک گزینه مطمئن و مقرون به صرفه برای کسب و کارهای با بودجه محدود باشد. در هنگام صرف هزینه برای بک لینک دائمی مطمئن شوید که بک لینک دائمی با کیفیتی دریافت میکنید چراکه ممکن است ارائه دهنده های این سرویس لینک سایت شما را در مکان های نامناسبی درج نمایند.

پایان رپورتاژآگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و سئو ماوی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

درباره نویسنده

علیرضا ادبی

سلام علیرضا ادبی از تیم سئو ماوی,7 ساله در زمینه سئو و بازارایابی اینترنتی فعالیت کردم و سئو را به صورت طبیعی میپسندم.

نظر خود را بیان کنید